piękne zdjęcia kotówKot rasy Maine CoonMaine coon jest jedną z najstarszych ras kotów w Północnej Ameryce. Stały się bardzo popularne w Europie. Maine Coony to piękne, wielkie koty charaktryzujące się niezwykłą inteligencją i przyjaznym charakterem. Każdy kto kiedykolwiek zaprzyjaźni się z kotem tej rasy już nigdy nie będzie potrafił żyć bez maincoonowego przyjaciela.
Miałam trzy szczęścia w moim domu. Najpierw był Fabio i Niko, potem dołączył do naszej gromadki cudowny cappucino Maine Coon Borys.
Z racji tego że rasa ta jest obciążona wadami serca jest dość lękliwa straciłam moje kocie dwa szczęścia . Borys odszedł w wyniku nagłego huku dobiegającego z pobliskiej ulicy, który bardzo przestraszył moje koty. Śmierć była nagła miał ok 3lata. Fabio szary pręgowany umarł mając 9 lat w 2017. Wet podejrzewała słabe serce. Znalazłam go w pozycji śpiącego kota. Ogromny smutek i wspomnienia na zawsze. Niko wciąż jest z moją mamą. Jednak dom jak i koci pokój szaleństw na tarasie z drapakami i miejscem kociego relaksu był pusty i smutny. W 2017 adoptowaliśmy RONNY - śliczną puchatą dziewczynkę. Została teraz naszą TOP MODELKĄ !
Galleries 20
Collections 0
Groups 2

SESJA Z PAPILONKAMI ZHODOWLI PAPIDEJSesja szczeniaków Papilon WEBZDJĘCIA  szczeniaków rasy papilon do WEBCUDOWNE PIESKI RASY PAPILON Z HODOWLI PAPIDEJ ♥PAPILONY NA WSCHODZIE SŁOŃCA W DĘBKACHFotograf kotów  MAINE COON  / KOTY MAINE COON największe koty świataBULDOG FRANCUSKIALWAYS WITH HARRYMÓJ HUSKY HARRY I PON MISIAKONIEOFERTY SESJI ZE ZWIERZĘTAMISESJA ZDJĘCIOWA NA PLAŻY W DĘBKACH Z UKOCHANYM PIESKIEMSESJA NA PLAŻY W DĘBKACH Z UKOCHANYMI PIESKAMISESJA ZDJECIOWA MARYSI Z  UKOCHANYM KONIEM