❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

⚓️ Jako fotografka ślubna i rodzinna, stacjonująca blisko morza w urokliwych Dębkach w województwie pomorskim, pragnę serdecznie powitać Was w nadmorskiej krainie niepowtarzalnych, fotograficznych wspomnień. Tu na moim blogu https://mjoan.zenfolio.com/blog prezentuję  zdjęcia ślubne  oraz fotografie z plenerowych sesji narzeczeńskich, sesji ślubnych i sesji rodzinnych  Odwiedzając moją stronę https://mjoan.zenfolio.com/ znajdziecie bogate portfolio z wieloma zdjęciami wnętrz i architektury oraz zdjęcia krajobrazowe, nie tylko Dębek. Równierz zdjęcia z sesji fotograficznych piesków i wiele innych.

 

⚓️ Każdy moment uchwycony w obiektywie odzwierciedla moje doświadczenie w fotografowaniu miłości, rodzinnych relacji na tle nadmorskich krajobrazów oraz we wnętrzach kościołów czy sal ślubnych. Uwielbiam doniosłe, pełne wzruszeń momenty podczas ślubnej ceremonii, gdzie wszystko i wszyscy są wyjątkowi. Kocham także słońce ☀️ zanurzające się w horyzoncie, który nadaje magiczny blask zdjęciom Pary Młodej i jest symbolem niekończącego się gorącego uczucia. Uwielbiam swobodne, pełne emocji i uśmiechu rodzinne sesje w plenerze, które tworzą miłe więzy rodzinne i ciepłe wspomnienia na lata.

 

⚓️ Unikatowe plaże  i malownicze leśne ścieżki znam jak własną kieszeń, Każda sceneria staje się dla mnie płótnem, na którym rysuję pejzaże miłości. Razem odkryjemy najpiękniejsze zakątki, tworząc niepowtarzalne kadry.

Przygotujcie się na podróż po krainie, gdzie rzeczywistość przenika się z marzeniami. Moje galerie to nie tylko piękne obrazy, lecz także wyjątkowe historie, które opowiadam poprzez obiektyw.

 

⚓️ Dbam nie tylko o piękne efekty z ceremonii ślubnej czy z sesji zdjęciowej,  ale przede wszystkim o Was - moich drogich klientów. Fotograficzna praca to nie tylko wykonywanie zdjęć, ale również tworzenie swobodnej, nieskrępowanej i przyjaznej atmosfery  by razem stworzyć Waszą prawdziwą historię  pełną magicznych chwil uwiecznionych w fotograficznych kadrach !

Dotychczasowym klientom dziękuję ❤️ za zaufanie i możliwość uwiecznienia najpiękniejszych chwil i uroczystości w życiu.

 

❤️ Jeśli szukasz fotografa ślubnego, fotografa rodzinnego serdecznie zapraszam do odkrywania razem ze mną szczęśliwego świata pełnego piękna przyrody, miłości i fotograficznych przygód.

 

Zapraszam ❤️ do niezobowiązującej rozmowy lub spotkania !

Pozdrawiam,

Joanna

☎️ +48 530 172 317