Thank you for your patience while we retrieve your images.
1616
157 photos

Białe Fotoalbumy i opakowania na albumy z pięknej, ekologicznej skóry dedykowane są głównie dla fotografii ślubnej, komunijnej i chrzcielnej.
Dlatego właśnie w kolekcji BIAŁA DAMA znajdziesz kilka wzorów okładki, także tych stworzonych specjalnie z myślą o świętach sakralnych. Są niezwykle eleganckie z wzorzystymi, delikatnie zdobionymi akrylowymi wstawkami na oprawie. Stylowe, lekkie i finezyjne, w sam raz na zamknięcie zdjęć z tych najważniejszych dni w życiu.
FORMAT 30 X 30 cm
Z BOXEM BEZ PENDRIVE 10 ROZKŁADÓWEKBiała Dama to linia wprost stworzona do oprawiania zdjęć z sesji ślubnych. Biała, elegancka okładka z ekoskóry w połączeniu z ozdobnymi, akrylowymi wzorami i okienkami - tworzy wyjątkowy fotoprodukt, który z pewnością spełni oczekiwania Młodej Pary. Zaprezentuj swój fotograficzny reportaż ślubny w Fotoalbumie PRO, który wyróżnia się wyrafinowanym designem!
Jakie zdobienia na okładce albumu oferuje linia Biała Dama? Możesz wybierać spośród trzech typowo ślubnych propozycji oraz czterech wzorów dedykowanych fotografii komunijnej. Oczywiście każdy wzór wykonujemy na okładce stworzonej ręcznie z białej, stylowej, ekologicznej skóry. Szlachetna biel idealnie podkreśla wartość fotografii.
Biała Dama to niewątpliwie perełka w naszej ofercie, która zasługuje na uwagę. Jej szczególny charakter sprawia, że świetnie komponuje się ze zdjęciami z sakralnych wydarzeń i świąt, takich jak Pierwsza Komunia Święta, Chrzest czy Ślub. Kolekcja produktów z tej linii tworzy oryginalną, niepowtarzalną oprawę dla Twoich zdjęć.


Tripleks to 3 fotografie podklejone do eleganckiej ramki, oprawionej w tkaninę introligatorską, ekoskórę lub tkaninę aksamitną.
Idealny dla fotografii noworodkowej, dziecięcej, komunijnej, ale też ślubnej. Sprawdzi się jako prezent dla rodziców pary młodej, chrzestnych lub dziadków.
Dostępny jest w 3 rodzajach wykończenia: standardowym, Passe-Partout (papierowe ramki wokół zdjęć w sześciu odcieniach do wyboru) oraz akrylowym (zdjęcie pokryte akrylową płytką).
Świetnie prezentuje się na komodzie, ale może też zostać złożony w formie książki.
1COMPLETE FOTOALBUM AKRYL PRESTIGEFOTOALBUM AKRYL PRESTIGEFOTOALBUM AKRYL PRESTIGEFOTOALBUM AKRYL PRESTIGEFOTOALBUM AKRYL PRESTIGEFOTOALBUM AKRYL PRESTIGE Z OPAKOWANIEM COMPLETEComplete Fotoalbum Akryl PrestigeFOTOKSIĄŻKA BASICComplete Fotoksiążka PRO Akryl  30 X 30FOTOKSIĄŻKA PRO z oknem AKRYL 42x30 cm okładka aksamitna V5FOTOKSIĄŻKA PRO z oknem AKRYL 42x30 cmFOTOKSIĄŻKA PRO z oknem AKRYL 42x30 cm okładka aksamitna V5Fotoalbum Akryl Prestige 45 x 30Fotoalbum Akryl Prestige 45 x 30Fotoalbum Akryl PrestigeFOTOALBUM KOMUNIJNY BIAŁA DAMAFOTOALBUM KOMUNIJNY BIAŁA DAMAFOTOALBUM KOMUNIJNY BIAŁA DAMAFOTOALBUM KOMUNIJNY BIAŁA DAMA

Categories & Keywords
Category:
Subcategory:
Subcategory Detail:
Keywords: