Martyna(non-registered)
Serdecznie polecam Panią Joannę jako fotografkę ślubną. Wykonała dla nas cudowną sesję na plaży w Dębkach o wschodzie słońca. Było tak cudownie a współpraca dała nam takiej siły i radości, że sami przeszliśmy swoje możliwości. Zdjęcia piękne, cudowne i my pełni szczęścia, że mamy taką pamiątkę. Być dobrym fotografem to nie tylko znajomość aparatu, ale ludzkich dusz. Bardzo dziękujemy za to spotkanie.
Jean-Louis Beylard-Ozeroff(non-registered)
Vos photos sont sublimes : elles ont une âme ! (la vôtre, sûrement, elle transparaît dans votre regard...)
lato 2021(non-registered)
Pani Joanna to przewspaniała osoba. Pełna pasji. Sesja bardzo udana. Satysfakcja 100%. Polecam wszystkim również na sesje rodzinne z dziećmi i tymi małymi i dużymi :) Pani Joanno bardzo dziękuję za wspaniałe, piękne zdjęcia i wyjątkowo miłą współpracę.
Patrycja i Mateusz(non-registered)
Dziękujemy za przepiękną sesję o cudownym wschodzie słońca! <3 współpraca z Asią i Maćkiem była super fajna i cały przebieg sesji jak i jej efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Z całego serca polecamy wszystkim! :-)
Ewa i Łukasz(non-registered)
Sesję z Asią i Maciejem robiliśmy już po raz drugi. To zawsze miły czas spędzony razem. Wprowadzają luz i ciepłą, niemalże rodzinną atmosferę. Dziękujemy Wam ❤❤❤
Efekt ich pracy jest cudowny❤ Pasja, profesjonalizm i dbałość o najmniejszy szczegół powodują, że ich prace są wspaniałą pamiątką na całe życie. Pamiątką, która porusza nas do łez i wywołuje ogrom śmiechu też do łez (zwłaszcza na wspomnienie pięknych chwil na planie i pełne poświęcenie fotografa Macieja) POLECAMY Z SERCA!!!
ZDJĘCIA❤EMOCJE❤EKSPRESJA❤PASJA❤PROFESJONALIZM❤
NOGA JOANNA I TOMASZ(non-registered)
Dziękujemy bardzo za wspaniale zdjęcia z całej ceremonii zaślubin imprezy weselnej, jak i sesji zdjęciowej w plenerze. Współpraca była bardzo mila i łatwa. Pani Asia jest bardzo otwartą osobą i potrafi wprowadzić luz nawet w tym tak ważnym dniu. Zdjęcia wyszły bardzo profesjonalnie. Dziękujemy :).Z całego serca polecamy.
Kasia(non-registered)
Najpiękniejsze zdjęcia, pełen profesjonalizm, przemiła atmosfera i cudnie spędzony czas na sesji zdjęciowej. DZIĘKUJEMY I POLECAMY Z CAŁEGO SERCA !
Adam(non-registered)
super
Justyna i Seweryn 25.07.2019(non-registered)
Pełen profesjonalizm. Zdjęcia pozostaną pamiątką na bardzo długie lata. Te cudownie uwiecznione momenty z ślubu zostaną napewno już nie tylko w naszej pamięci ale przede wszystkim na zdjęciach które wykonane są na najwyższym poziomie. Sesja zdjęciowa nad morzem wyszła magicznie, lepszej napewno nie mogliśmy sobie wyobrazić wszystkie zdjecia to istna magia, są tak piękne że brakuje słów by tak naprawdę oddać nasz zachwyt nad tym co tworzą i stworzyli dla nas Asia wraz z mężem. Z całą przyjemnością polecam i napewno gdybyśmy mieli stanąć ponownie nad wyborem fotografa to napewno padł by ten sam wybór. POLECAM
Edyta i Łukasz(non-registered)
Jesteśmy Asi bardzo wdzięczni za piękne zdjęcia z sesji ślubnej. Podczas sesji Asia dawała nam cenne wskazówki jak dobrze ustawić się do zdjęć. Zdjęcia wykonywała z dużym zaangażowaniem i pasją, przy tym nie patrzyła na zegarek. Na pewno umówimy się na sesję rodzinną już w powiększonym gronie :)
The guestbook is empty.
Loading...