REGULAMIN ŚWIADCZENIA SESJI/USŁUG FOTOGRAFICZNYCH

REZERWACJA – SESJA/USŁUGA – WYBÓR ZDJĘĆ – WASZA GALERIA - WYDRUKI 

 • Wstępna rezerwacja sesji następuje po bezpośrednim kontakcie telefonicznym +48 530-172-317, ustaleniu daty i wariantu sesji. Potwierdzona rezerwacja następuje po wpłacie zadatku  w wysokości min 50% następna część płatna najpóźniej gotówką w dniu sesji.
 • Wpłatę zadatku należy dokonać w ciągu następnych 3 dni po wstępnej rezerwacji sesji; (niezapłacone rezerwacje są automatycznie anulowane).
 • Konto firmowe do płatności zadatku/ kwoty za sesję przesyłam na wskazany przez zamawiającego email, następnie po  zaksięgowaniu wpłaty przesyłam w mailu potwierdzenie rezerwacji sesji. (istnieje możliwość płatności BLIKIEM)
 •  
 • Nr konta: BANK MILLENIUM 14 1160 2202 0000 0000 2088 2033
 •  
 • Kiedy płatność nie dotyczy konkretnego terminu, konieczne jest umówienie się na sesję telefoniczne, mając na uwadze minimum 14 dni z wyprzedzeniem. Jeśli zmiana terminu sesji następuje z przyczyn leżących po stronie Klienta, kolejny termin jest wyznaczany po dokonaniu wpłaty wyrównującej do pełnej kwoty sesji. Każde kolejne przełożenie terminu sesji wiąże się z dopłatą w wysokości 100 PLN.
 • Każdy wariant sesji dla par przeznaczony jest na sesje indywidualne dwóch osób. W przypadku wariantów sesji rodzinnych ustalona cena dotyczy jednej rodziny (rodzice plus dzieci) a jeśli w sesji mieliby uczestniczyć dalsi krewni : dziadkowie, wujkowie, kuzynostwo konieczne będzie wcześniejsze dopasowanie oferty dla większej grupy osób ! Często rozwiązaniem jest rezerwacja i wykupienie dwóch sesji.
 • Na sesję należy przyjść punktualnie i nie pojawiać się dużo wcześniej, bo nie jestem w stanie zapewnić, że będę gotowa przed wskazanym czasem rozpoczęcia sesji. W przypadku spóźnienia, sesja może  potrwać krócej.
 • Aby efekt końcowy każdej sesji był wyjątkowy, spójny kolorystycznie, estetyczny bardzo zależy od przygotowań zamawiających, warto zadbać o to by na sesję przygotować ubiór, zadbać o fryzurę manicure i makijaż pani. Pojawić się na sesję wypoczętym i w dobrym nastroju 😊  Jeśli Klient umawia się na sesję rodzinną fajnie będzie ustalić garderobę wszystkich uczestników ! Chętnie doradzę i podpowiem dobre rozwiązania.
 • do 10-ciu dni po sesji przesyłam emailem link do wyselekcjonowanych, nieopracowanych kadrów do wyboru zamieszczonych w galerii Kienta na mojej stronie. W kolejnych 10-ciu dniach Klient dokonuje wyboru zdjęć do opracowania, retuszu i wydruku.
 • Fotograf oświadcza, że wykonane fotografie podczas sesji, ślubu i innych zleceniach będzie przechowywał w formie elektronicznej przez okres 1 roku. Po upływie tego okresu ich odtworzenie, opracowanie nie będzie możliwe.
 • Czas realizacji i zamieszczenia wybranych, poddanych autorskiej post produkcji z retuszem w galerii do akceptacji max 10 tygodni. Oczywiście staram się realizować zamówienia przed czasem, ale w razie sytuacji losowych ( choroba, wypadek itd. ) zastrzegam sobie wydłużenie czasu realizacji !
 • Po akceptacji lub ew. uwagach do poprawki (dwie poprawki w pakiecie) (czekam 2 dni na info o ewentualnej poprawce) wysyłam zdjęcia, projekty albumów do drukarni.  Czas realizacji zamówienia druku standardowo ok 2-3 dni robocze ( mogą się pojawić różnice terminów w wysokich sezonach komunie, święta…)
 • Jeśli spodoba się więcej zdjęć niż w opłaconym wariancie, będzie możliwość dokupienia ujęć dodatkowych. Na życzenie również fotoalbumy, fotoksiążki, tripleksy, harmonijki - mini albumiki, dodatkowe odbitki, wydruki na płótnach itp.
 • Klient oświadcza, że zapoznał się z warunkami uczestnictwa i realizacji sesji, zapoznał się z portfolio Fotografa,  stylem  i techniką obróbki (retusz)   

PRAWA AUTORSKIE

PRAWA AUTORSKIE DO FOTOGRAFII PRZECHODZĄ NA KLIENTA SESJI, REPORTAŻU I INNEJ USŁUGI FOTOGRAFICZNEJ ! 

 

WIZERUNEK

Zamawiający udzielają Fotografowi zgody na rozpowszechnianie swojego wizerunku utrwalonego na fotografiach w celu reklamy lub promocji usług fotograficznych świadczonych przez Fotografa, w szczególności poprzez rozpowszechnianie fotografii w Internecie (strony internetowe Fotografa, portfolio, serwisy społecznościowe).

 

 

Wpłata zadatku (bezzwrotnego) oraz udział w sesji jest równoznaczna z akceptacją REGULAMINU I POLITYKI PRYWATNOŚCI zamieszczonych na stronie mjoan.zenfolio.com !