Galleries 429
Collections 1
Groups 69Guestbook for All Photographs
Martyna(non-registered)
Serdecznie polecam Panią Joannę jako fotografkę ślubną. Wykonała dla nas cudowną sesję na plaży w Dębkach o wschodzie słońca. Było tak cudownie a współpraca dała nam takiej siły i radości, że sami przeszliśmy swoje możliwości. Zdjęcia piękne, cudowne i my pełni szczęścia, że mamy taką pamiątkę. Być dobrym fotografem to nie tylko znajomość aparatu, ale ludzkich dusz. Bardzo dziękujemy za to spotkanie.
Jean-Louis Beylard-Ozeroff(non-registered)
Vos photos sont sublimes : elles ont une âme ! (la vôtre, sûrement, elle transparaît dans votre regard...)
lato 2021(non-registered)
Pani Joanna to przewspaniała osoba. Pełna pasji. Sesja bardzo udana. Satysfakcja 100%. Polecam wszystkim również na sesje rodzinne z dziećmi i tymi małymi i dużymi :) Pani Joanno bardzo dziękuję za wspaniałe, piękne zdjęcia i wyjątkowo miłą współpracę.
Patrycja i Mateusz(non-registered)
Dziękujemy za przepiękną sesję o cudownym wschodzie słońca! <3 współpraca z Asią i Maćkiem była super fajna i cały przebieg sesji jak i jej efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Z całego serca polecamy wszystkim! :-)
Ewa i Łukasz(non-registered)
Sesję z Asią i Maciejem robiliśmy już po raz drugi. To zawsze miły czas spędzony razem. Wprowadzają luz i ciepłą, niemalże rodzinną atmosferę. Dziękujemy Wam ❤❤❤
Efekt ich pracy jest cudowny❤ Pasja, profesjonalizm i dbałość o najmniejszy szczegół powodują, że ich prace są wspaniałą pamiątką na całe życie. Pamiątką, która porusza nas do łez i wywołuje ogrom śmiechu też do łez (zwłaszcza na wspomnienie pięknych chwil na planie i pełne poświęcenie fotografa Macieja) POLECAMY Z SERCA!!!
ZDJĘCIA❤EMOCJE❤EKSPRESJA❤PASJA❤PROFESJONALIZM❤