Thank you for your patience while we retrieve your images.


15 of 157 photos
Thumbnails
Info
Categories & Keywords

Category:
Subcategory:
Subcategory Detail:
Keywords:
Fotoalbum Akryl Prestige 45 x 30

Albumy fotograficzne to popularne, eleganckie produkty do oprawy zdjęć. Do wyboru masz nowoczesną formę, gdzie fotografie są naświetlane na rozkładówkach, które podkleja się do sztywnej przekładki, a strony otwierają się na płasko. Dokładnie tak jest w ekskluzywnych fotoalbumach, które występują w wielu formatach i liniach z ciekawymi wzorami robionych ręcznie opraw oraz okienkami.

AKRYL PRESTIGE Wyjątkowo w takiej oprawie prezentują się zdjęcia ślubne. W tej kolekcji uwagę przyciągają przede wszystkim szykowne, duże, akrylowe okienka, które nadają jej charakteru.
Efekt nałożonego na zdjęciu połyskującego "szkła" trafia w gusta najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukasz czegoś nieszablonowego, połączenia elegancji i wyrafinowania, produkty z tej linii są dla Ciebie!
BOX dla Fotoalbumu, Fotoksiążki PRO, DreamBooka lub Albumu tradycyjnego zawsze wykonany jest bardzo starannie i solidnie. To niezwykle eleganckie i funkcjonalne opakowanie może być idealnie dopasowane do fotoproduktu, który znajduje się w środku. Mieć tę samą oprawę, wzór, okienko i personalizację. Dzięki temu stworzą razem bardzo efektowny zestaw. Jeśli wolisz prostotę możesz też zrezygnować z niektórych dodatków i postawić na minimalizm.


np BOX 30 x 30 ( razem z pudełkiem i zewnętrznym okienkiem)
10 rozkładówek / papier Fuji Silk / gramatura 800 g/pendrive 16 gb