Witaj na mojej stronie ♥

 


Member since 9-Jan-10

„Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.”  Don McCullin

 

Też tak myślę, zdecydowanie !

Zamiłowanie do fotografii to proces, który zaczął się niespodziewanym impulsem, dał początek pięknej, radosnej przygodzie „czucia i patrzenia” :)  i z czasem stał się moim sposobem na życie.

W mojej  ofercie:  sesje fotograficzne w plenerze, sesje panieńskie, sesje narzeczeńskie, sesje rodzinne, sesje dziecięce, fotoreportaże z najpiękniejszych chwil życia, ślub w kościele, ślub w plenerze, I Komunia Święta, Chrzest Święty, imprezy okolicznościowe, zdjęcia wizerunkowe

Zapraszam  serdecznie do kontaktu !

 

Dębki ♥ tu jestem !

 

 


Contact Info
AddressPuck
Pomorskie
84-100
Poland
Daytime phone+48 530-172-317
Mobile phone+48 530 172 317
send message
Web sitevisit website
Fotograf Dębki, Puck, pomorskie
Like Us on Facebook
Follow on Twitter
Follow on Pinterest
LinkedIn Profile
Follow on Instagram


All Photographs
RODZINNE SESJE ZDJĘCIOWE nad morzem w DębkachSESJE PANIEŃSKIE  NAD MORZEMŚLUB & WESELESESJE ZARĘCZYNOWE SESJE NARZECZEŃSKIE I ŚLUBNE ♥I KOMUNIA ŚWIĘTAGIRLS & BOYSZDJĘCIA WNĘTRZ I ARCHITEKTURYDĘBKI  najpiękniejsze fotografie z  nad BałtykuSESJE ZWIERZĄTLUDZIEI LOVE POLANDI LOVE NEW YORKI LOVE COTE D'AZUR piękne zdjęcia z Lazurowego WybrzeżaSESJE CIĄŻOWEFINE ARTNATURAEVENTSINNESPORTFOTOALBUMY I FOTOKSIĄŻKIWYBRANEFAVORITESTORIES


Guestbook for Joanna Maciszka Photography
lato 2021(non-registered)
Pani Joanna to przewspaniała osoba. Pełna pasji. Sesja bardzo udana. Satysfakcja 100%. Polecam wszystkim również na sesje rodzinne z dziećmi i tymi małymi i dużymi :) Pani Joanno bardzo dziękuję za wspaniałe, piękne zdjęcia i wyjątkowo miłą współpracę.
Patrycja i Mateusz(non-registered)
Dziękujemy za przepiękną sesję o cudownym wschodzie słońca! <3 współpraca z Asią i Maćkiem była super fajna i cały przebieg sesji jak i jej efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Z całego serca polecamy wszystkim! :-)
Ewa i Łukasz(non-registered)
Sesję z Asią i Maciejem robiliśmy już po raz drugi. To zawsze miły czas spędzony razem. Wprowadzają luz i ciepłą, niemalże rodzinną atmosferę. Dziękujemy Wam ❤❤❤
Efekt ich pracy jest cudowny❤ Pasja, profesjonalizm i dbałość o najmniejszy szczegół powodują, że ich prace są wspaniałą pamiątką na całe życie. Pamiątką, która porusza nas do łez i wywołuje ogrom śmiechu też do łez (zwłaszcza na wspomnienie pięknych chwil na planie i pełne poświęcenie fotografa Macieja) POLECAMY Z SERCA!!!
ZDJĘCIA❤EMOCJE❤EKSPRESJA❤PASJA❤PROFESJONALIZM❤
NOGA JOANNA I TOMASZ(non-registered)
Dziękujemy bardzo za wspaniale zdjęcia z całej ceremonii zaślubin imprezy weselnej, jak i sesji zdjęciowej w plenerze. Współpraca była bardzo mila i łatwa. Pani Asia jest bardzo otwartą osobą i potrafi wprowadzić luz nawet w tym tak ważnym dniu. Zdjęcia wyszły bardzo profesjonalnie. Dziękujemy :).Z całego serca polecamy.
Kasia(non-registered)
Najpiękniejsze zdjęcia, pełen profesjonalizm, przemiła atmosfera i cudnie spędzony czas na sesji zdjęciowej. DZIĘKUJEMY I POLECAMY Z CAŁEGO SERCA !
The guestbook is empty.
Loading...