Galleries 629
Collections 1
Groups 126

RODZINNE SESJE ZDJĘCIOWE nad morzem w DębkachSESJE PANIEŃSKIE  NAD MORZEMŚLUB & WESELESESJE ZARĘCZYNOWE SESJE NARZECZEŃSKIE I ŚLUBNE ♥I KOMUNIA ŚWIĘTAGIRLS & BOYSZDJĘCIA WNĘTRZ I ARCHITEKTURYDĘBKI  najpiękniejsze fotografie z  nad BałtykuSESJE ZWIERZĄTLUDZIEI LOVE POLANDI LOVE NEW YORKI LOVE COTE D'AZUR piękne zdjęcia z Lazurowego WybrzeżaSESJE CIĄŻOWEFINE ARTNATURAEVENTSINNESPORTFOTOALBUMY I FOTOKSIĄŻKIWYBRANEFAVORITESTORIES


Guestbook for All Photographs
lato 2021(non-registered)
Pani Joanna to przewspaniała osoba. Pełna pasji. Sesja bardzo udana. Satysfakcja 100%. Polecam wszystkim również na sesje rodzinne z dziećmi i tymi małymi i dużymi :) Pani Joanno bardzo dziękuję za wspaniałe, piękne zdjęcia i wyjątkowo miłą współpracę.
Patrycja i Mateusz(non-registered)
Dziękujemy za przepiękną sesję o cudownym wschodzie słońca! <3 współpraca z Asią i Maćkiem była super fajna i cały przebieg sesji jak i jej efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Z całego serca polecamy wszystkim! :-)
Ewa i Łukasz(non-registered)
Sesję z Asią i Maciejem robiliśmy już po raz drugi. To zawsze miły czas spędzony razem. Wprowadzają luz i ciepłą, niemalże rodzinną atmosferę. Dziękujemy Wam ❤❤❤
Efekt ich pracy jest cudowny❤ Pasja, profesjonalizm i dbałość o najmniejszy szczegół powodują, że ich prace są wspaniałą pamiątką na całe życie. Pamiątką, która porusza nas do łez i wywołuje ogrom śmiechu też do łez (zwłaszcza na wspomnienie pięknych chwil na planie i pełne poświęcenie fotografa Macieja) POLECAMY Z SERCA!!!
ZDJĘCIA❤EMOCJE❤EKSPRESJA❤PASJA❤PROFESJONALIZM❤
NOGA JOANNA I TOMASZ(non-registered)
Dziękujemy bardzo za wspaniale zdjęcia z całej ceremonii zaślubin imprezy weselnej, jak i sesji zdjęciowej w plenerze. Współpraca była bardzo mila i łatwa. Pani Asia jest bardzo otwartą osobą i potrafi wprowadzić luz nawet w tym tak ważnym dniu. Zdjęcia wyszły bardzo profesjonalnie. Dziękujemy :).Z całego serca polecamy.
Kasia(non-registered)
Najpiękniejsze zdjęcia, pełen profesjonalizm, przemiła atmosfera i cudnie spędzony czas na sesji zdjęciowej. DZIĘKUJEMY I POLECAMY Z CAŁEGO SERCA !