Galleries 470
Collections 1
Groups 96

FAMILY SESSIONSWEDDINGENGAGEMENT & LOVE & WEDDING SESSIONSGIRLS & BOYSHOMES, HOTELS & APARTAMENTS & PENSIONS & RESTAURANTSRESTAURANTSI LOVE NEW YORKI LOVE POLANDDębki * SEA STORIES najpiękniejsze fotografie z DębekI LOVE COTE D'AZUR piękne zdjęcia z Lazurowego WybrzeżaFIRST HOLY COMMUNIONPREGNANCY SESSIONPEOPLEANIMALSFINE ARTNATUREEVENTSFIREWORKSOTHERSPORTFOTOALBUMY I FOTOKSIĄŻKIFEATUREDFAVORITEGASTRONOMY & FOODSTORIESANTIQUES  FOR SALE


Guestbook for All Photographs
oliszuk(non-registered)
witam serdecznie http://www.wwmoto.com.pl
Patrycja i Mateusz(non-registered)
Dziękujemy za przepiękną sesję o cudownym wschodzie słońca! <3 współpraca z Asią i Maćkiem była super fajna i cały przebieg sesji jak i jej efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Z całego serca polecamy wszystkim! :-)
Ewa i Łukasz(non-registered)
Sesję z Asią i Maciejem robiliśmy już po raz drugi. To zawsze miły czas spędzony razem. Wprowadzają luz i ciepłą, niemalże rodzinną atmosferę. Dziękujemy Wam ❤❤❤
Efekt ich pracy jest cudowny❤ Pasja, profesjonalizm i dbałość o najmniejszy szczegół powodują, że ich prace są wspaniałą pamiątką na całe życie. Pamiątką, która porusza nas do łez i wywołuje ogrom śmiechu też do łez (zwłaszcza na wspomnienie pięknych chwil na planie i pełne poświęcenie fotografa Macieja) POLECAMY Z SERCA!!!
ZDJĘCIA❤EMOCJE❤EKSPRESJA❤PASJA❤PROFESJONALIZM❤
NOGA JOANNA I TOMASZ(non-registered)
Dziękujemy bardzo za wspaniale zdjęcia z całej ceremonii zaślubin imprezy weselnej, jak i sesji zdjęciowej w plenerze. Współpraca była bardzo mila i łatwa. Pani Asia jest bardzo otwartą osobą i potrafi wprowadzić luz nawet w tym tak ważnym dniu. Zdjęcia wyszły bardzo profesjonalnie. Dziękujemy :).Z całego serca polecamy.
Kasia(non-registered)
Najpiękniejsze zdjęcia, pełen profesjonalizm, przemiła atmosfera i cudnie spędzony czas na sesji zdjęciowej. DZIĘKUJEMY I POLECAMY Z CAŁEGO SERCA !