Ślub na głowie? ... nie lada wyzwanie!

DROGA MŁODA PARO organizacja wesela to ogromny wysiłek zarówno dla Was jak i dla rodziców.

Wszyscy pragną by dzień zaślubin był piękny, wyjątkowy i żeby wszyscy świetnie się bawili. Ten dzień tak bardzo cudowny, magiczny, zwieńczony Waszymi staraniami by wyglądać uroczo, by nadać chwilom niewyczerpanej energii, podsycanej Waszą miłością, to dzień niepowtarzalny, bajkowy i spontaniczny!

                       I trzeba go ubrać w najpiękniejsze karty Waszej pięknej historii. Zapisać każdą ulotną chwilę, każdy uśmiech i każdą łzę! Zatrzymać radość na zawsze!

Mam przyjemność zaprosić Was do zapoznania się z moimi ofertami fotograficznymi, jednakże serdecznie zapraszam do kontaktu, być może potrzebna jest właśnie dla Was OFERTA SPECJALNA :-) !

Fotoreportaż ślubny realizuję w duecie z moim mężem, pracując na najnowszym profesjonalnym sprzęcie Nikona: lustrzanką pełnoklatkową D850 z jasnymi obiektywami Nikkor, zabezpieczając uroczystość dodatkowymi lustrzankami pełnoklatkowymi Nikon. Pragniemy jak najwierniej udokumentować Wasz ślub.

Niezwykłe momenty wzruszeń, szczęścia i radości zobaczycie na zdjęciach, kiedy już emocje opadną i to fotografie pozostaną cudowną pamiątką na zawsze. Staramy się by nasza obecność była jak najmniej zauważalna i niekrępująca. Posiadamy zgodę Kurii na fotografowanie w kościołach i miejscach sakralnych. Pracujemy z radością i entuzjazmem, ...bo miłość i pasja jest wszystkim! Oferujemy profesjonalne wydruki i odbitki, piękne fotoalbumy w cudownej oprawie z pendrivem. Materiał fotograficzny z Waszej uroczystości opracowuję z dbałością o szczegóły i walory artystyczne korzystając z programów graficznych Adobe. Każdą usługę fotograficzną dostosujemy do Waszej możliwości i potrzeb. Serdecznie zapraszam do kontaktu ! https://mjoan.zenfolio.com/