Fotografia wnętrz i architektury

Dlaczego warto mieć atrakcyjne zdjęcia swoich wnętrz, budynków i otoczenia w businesie ?

Od dawna  wszyscy znamy powiedzenie "Je się oczami ..." i to prawda ! Dziś każdy dba o wizerunek marki, którą chce promować, rozwijać, zarabiać na niej więcej i szybciej.

Jednak bez odpowiedniej oprawy wizualnej, dobrego portfolio marki mało kto dowie się jaki produkt posiadamy i jaki pragniemy oferować naszym klientom.

Dlatego już dziś warto odświeżyć zdjęcia swojego pensjonatu, hotelu, domu na sprzedaż czy restauracji, która oferuje wyśmienite posiłki. Spraw by klienci oglądający twoją ofertę zatrzymali się na dłużej, by odpowiednie zdjęcie przykuło ich uwagę, by sprawiło, że wykonają telefon właśnie do ciebie!

Aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty w każdej dziedzinie fotografii, oprócz doświadczenia, pewnej estetycznej i artystycznej wrażliwości potrzebny jest odpowiedni sprzęt fotograficzny, który niestety do najtańszych nie należy.

Wszystkie zlecenia wykonujemy z wykorzystaniem pełnoklatkowych aparatów z wysoką rozdzielczością i bardzo dobrej jakości dedykowanych do architektury obiektywów szerokokątnych, które pozwalają pokazać autentyczną przestrzeń wnętrza.

Zdecydowanie odpowiednie przygotowanie wnętrz, doświetlenie nienaganne usłanie łóżek z dobrze uprasowaną pościelą, dodatki urozmaicające, wizualizujące przeznaczenie to klucz do dobrych zdjęć.

Często do uzyskania dobrego ujęcia potrzebne jest wykonanie kilku zdjęć tego samego miejsca. W zależności od wnętrza, zastanego światła i cieni często kilka ujęć zostaje połączonych w jedno by uzyskać najlepszy efekt na zdjęciu.

Podczase sesji wszystkie zdjęcia wykonujemy w formacie RAW, następnie dokonujemy starannej selekcji a następnie obróbki w programach graficznych.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i zaproś nas na sesję do twojego obiektu ! Zaskocz swojich klientów nowym lookiem !

Home staging dlaczego warto o tym pomyśleć przy realizacji zdjęć wnętrz i architektury ?

Home staging to przygotowanie wnętrz do sesji fotograficznej z pomosływą aranżacją przestrzeni  dostosowaną do celów wynajmu.

Kreatywne ustawienie dodatków, elementów dekoracyjnych, kwiatów, symbolicznych bibelotów itd. a nawet odpowiednie choćby delikatne przesunięcie mebli i ustawienie świateł niezwykle wzbogaci wizerunek twojego lokalu, twoich apartamentów, twoich wnętrz tym samym sprawi, że zdobędziesz więcej i szybciej swoich najlepszych klientów.

Dlatego  przed każdą sesją fotograficzną warto skorzystać z porad, konsultacji osoby doświadczonej w dziedzinie home stagingu.

Dla jeszcze lepszej realizacji sesji zdjęciowej i osiągnięcia efektownych zdjęć w roku 2022 r chcielibyśmy zaoferować konsultacje home stagingu z Zofią Knittel specjalistką w tej dziedzinie.

 

Zaplanuj sesję zdjęciową swojego obiektu już dziś, umów się na konsultację i wyróżnij się w śród konkurencji !

tel. 530 172 317

 

OFERTA FOTOGRAFICZNA WNĘTRZ I ARCHITEKTURY :

PAKIET 10 profesjonalnie opracowanych graficznie zdjęć w formie pliku cyfrowego jpg

CENA 1000 zł,  każde następne zdjęcie 80 zł

Zobacz więcej naszych realizacji !

https://mjoan.zenfolio.com/fotografiaarchitektury

OFERTA.home.staging-1OFERTA.home.staging-1Przygotuj twój dom, budynek, pensjonat, hotel, mieszkanie pod sprzedaż, wynajem by klient chciał kupić, wynająć tylko od Ciebie OFERTA.home.staging-1OFERTA.home.staging-1Przygotuj twój dom, budynek, pensjonat, hotel, mieszkanie pod sprzedaż, wynajem by klient chciał kupić, wynająć tylko od Ciebie OFERTA.home.staging-1OFERTA.home.staging-1Przygotuj twój dom, budynek, pensjonat, hotel, mieszkanie pod sprzedaż, wynajem by klient chciał kupić, wynająć tylko od Ciebie OFERTA.home.staging-1OFERTA.home.staging-1Przygotuj twój dom, budynek, pensjonat, hotel, mieszkanie pod sprzedaż, wynajem by klient chciał kupić, wynająć tylko od Ciebie OFERTA.home.staging-1OFERTA.home.staging-1Przygotuj twój dom, budynek, pensjonat, hotel, mieszkanie pod sprzedaż, wynajem by klient chciał kupić, wynająć tylko od Ciebie