Fotografia wnętrz i architektury

Dlaczego warto mieć atrakcyjne zdjęcia swoich wnętrz, budynków i otoczenia w businesie ?

Od dawna  wszyscy znamy powiedzenie "Je się oczami ..." i to prawda ! Dziś każdy dba o wizerunek marki, którą chce promować, rozwijać, zarabiać na niej więcej i szybciej.

Jednak bez odpowiedniej oprawy wizualnej, dobrego portfolio marki mało kto dowie się jaki produkt posiadamy i jaki pragniemy oferować naszym klientom.

Dlatego już dziś warto odświeżyć zdjęcia swojego pensjonatu, hotelu, domu na sprzedaż czy restauracji, która oferuje wyśmienite posiłki. Spraw by klienci oglądający twoją ofertę zatrzymali się na dłużej, by odpowiednie zdjęcie przykuło ich uwagę, by sprawiło, że wykonają telefon właśnie do ciebie!

Aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty w każdej dziedzinie fotografii, oprócz doświadczenia, pewnej estetycznej i artystycznej wrażliwości potrzebny jest odpowiedni sprzęt fotograficzny, który niestety do najtańszych nie należy.

Wszystkie zlecenia wykonujemy z wykorzystaniem pełnoklatkowych aparatów z wysoką rozdzielczością i bardzo dobrej jakości dedykowanych do architektury obiektywów szerokokątnych, które pozwalają pokazać autentyczną przestrzeń wnętrza.

Zdecydowanie odpowiednie przygotowanie wnętrz, doświetlenie nienaganne usłanie łóżek z dobrze uprasowaną pościelą, dodatki urozmaicające, wizualizujące przeznaczenie to klucz do dobrych zdjęć.

Często do uzyskania dobrego ujęcia potrzebne jest wykonanie kilku zdjęć tego samego miejsca. W zależności od wnętrza, zastanego światła i cieni często kilka ujęć zostaje połączonych w jedno by uzyskać najlepszy efekt na zdjęciu.

Podczase sesji wszystkie zdjęcia wykonujemy w formacie RAW, następnie dokonujemy starannej selekcji a następnie obróbki w programach graficznych.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i zaproś nas na sesję do twojego obiektu ! Zaskocz swojich klientów nowym lookiem !

 

OFERTA FOTOGRAFICZNA WNĘTRZ I ARCHITEKTURY :

PAKIET 10 profesjonalnie opracowanych graficznie zdjęć w formie pliku cyfrowego jpg

CENA 400 zł,  każde następne zdjęcie 35 zł

Zobacz więcej naszych realizacji !

https://mjoan.zenfolio.com/fotografiaarchitektury