Zenfolio | Joanna Maciszka Photography | ANIMALS
BORYSBORYSMaine coon jest jedną z najstarszych ras kotów w Północnej Ameryce. Stały się bardzo popularne w Europie. Maine Coony to piękne, wielkie koty charaktryzujące się niezwykłą inteligencją i przyjaznym charakterem. Każdy kto kiedykolwiek zaprzyjaźni się z kotem tej rasy już nigdy nie będzie potrafił żyć bez maincoonowego przyjaciela.
Miałam trzy szczęścia w moim domu. Najpierw był Fabio i Niko, potem dołączył do naszej gromadki cudowny cappucino Maine Coon Borys.
Z racji tego że rasa ta jest obciążona wadami serca jest dość lękliwa straciłam moje kocie dwa szczęścia . Borys odszedł w wyniku nagłego huku dobiegającego z pobliskiej ulicy, który bardzo przestraszył moje koty. Śmierć była nagła miał ok 3lata. Fabio szary pręgowany umarł mając 9 lat w 2017. Wet podejrzewała słabe serce. Znalazłam go w pozycji śpiącego kota. Ogromny smutek i wspomnienia na zawsze. Niko wciąż jest z moją mamą. Jednak dom jak i koci pokój szaleństw na tarasie z drapakami i miejscem kociego relaksu był pusty i smutny. W 2017 adoptowaliśmy RONNY - śliczną puchatą dziewczynkę. Została teraz naszą TOP MODELKĄ !
Galleries 6
Collections 0
Groups 1

CATS / KOTYBIRDS / PTAKIDOGS / PSYHORSES / KONIEBULDOG FRANCUSKI